Travel videa jsou dnes velmi populárním prostředkem, jak lidem předávat informace přirozeným způsobem. Tato “cestovní“ videa slouží k zachycení zážitků a emocí. Diváka mají inspirovat např. k návštěvě určité destinace. S Vaším zadáním vytvořím video, které bude naplňovat konkrétní cíle.

Kdo všechno může travel video využít? Cestovní agentura či cestovní kancelář, pro kterou se tato forma propagace přímo nabízí. Potenciálnímu zákazníkovi ukáže, jak by mohla vypadat jeho letošní dovolená. Stejným způsobem mohou travel videa využít i prodejci letenek či letecké společnosti.

Podobně může tento typ reklamy motivovat k návštěvnosti krajů ČR a konkrétních měst. Má Vaše město bohatou kulturu, vzácné památky, divokou okolní přírodu či milé obyvatele? Vlastníte v takovém městě svůj penzion? Travel video je vhodným prostředkem, jak výletníky pozvat, aby přijeli právě k Vám. Krátký spot zachytí atmosféru města, jeho tradice a možnosti využití volného času. Travel videa tak v oblasti podporují turismus. Kontaktujte mě a společně vymyslíme, jak zachytit krásy Vašeho okolí a přilákat více návštěvníků.

Product placement? Pokud přemýšlíte, jak originálně představit svůj nový výrobek či službu, travel video může být tou správnou volbou. Vaše značka se objeví nenuceným způsobem v přirozeném prostředí. Potenciální zákazník nemusí vůbec poznat, že se jedná o reklamu. Vaši značku spojím s příběhem a emocemi z videa.

Travel videa tvoří nezřídka podstatnou část videoklipů. Jsou také skvělým prostředkem, jak nevšedně obohatit svůj blog či webové stránky, a přilákat tak na ně více čtenářů.

Podívejte se na ukázky travel videí.